Rohelised välismaal

warning: Creating default object from empty value in /www/apache/domains/www.softf1.com/htdocs/tree1/kortsleht/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1387.

Rohelise liikumise ajaloost

Sel aastal on juubel kolmel olulisel keskkonnaorganisatsioonil: World Wildlife Fund (WWF) saab 50-aastaseks, Greenpeace'il ja Friends of the Earthil (FoE) täitub 40 aastat. Inglise ajaleht Guardian on sel puhul avaldanud põneva artikliteseeria rohelise liikumise ajaloost, millele pääseb ligi siit: http://www.guardian.co.uk/environment/series/birth-of-a-green-movement
Kortsleht aga nukrutseb ühes Eesti rohelise avalikkusega: pikaaegne keskkonnainfo allikas Roheline Värav on oma tegevuse lõpetanud.

Maailma rohelised: muret teeb juurdepääs veele ja toidu hinna tõus

Mai esimestel päevadel toimus Brasiilias, São Paolos, roheliste II ülemaailmne kongress. Delegaate oli kokku 88 riigist, Eesti rohelisi esindasid Valdur ja Rasmus Lahtvee. Kortsleht vahendab mõnda olulist teemat, millest Brasiilias juttu tehti.

Lühiuudised

Kuidas läheb Riigimetsa Majandamise Keskusel? Kust saab infot keskkonnasäästlike eluviiside ja mahetoidu kohta? Kui edukad olid inglismaa rohelised valimistel?

Syndicate content