Kuulutused/Teated

warning: Creating default object from empty value in /www/apache/domains/www.softf1.com/htdocs/tree1/kortsleht/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1387.

Korruptsioonivastane ühing kutsub valimisi vaatlema

Ühing Korruptsioonivaba Eesti kutsub koostöös Avatud Eesti Fondiga 2011. aasta Riigikogu valimiste raames üles vabatahtlikke vaatlema valimistoiminguid valimisjaoskondades üle kogu Eesti, et anda kodanikuühiskonna poolt panus valimiste õiguspärase läbiviimise tagamisse.

Homme rattaga mahetallu matkama!

Sänna velokuur kutsub:
5. juunil kell 9 rattamatk Kaja Keskküla mahetallu
Matka alustame Sänna Velokuuri eest.
Vaata sihtkohta kaardil Kaja talust www.hot.ee/kajakes menüüst asukoht.
Lühike kokkuvõte päevakavast:
5.juuni
kell 9 start Sänna Velokuuri eest
kell 10 WWOOFimine (peategevustena kõplamine ja maasikapõllu puhastamine)
kell 13.30 lõuna
kell 14 WWOOFimine
kell 17:30 saun pesemiseks
kell 19 soovi korral Kai Leetele pühendatud Võrumaa Tantsupidu Kubijal

kaasa võtta:
magamistarbed, pesemistarbed, ilmastikukindlad tööriided, ujukad

ELF: kuidas Mehhiko lahte valguv nafta meid puudutab?

Reedel, 4. juunil kell 13.00-15.00 vastavad ELFi õlitõrje valmisoleku projektijuht Agni Kaldma ja ELFi globaalseid keskkonnateemasid tutvustava projekti juht Agur Paesüld Facebookis küsimustele Mehhiko lahe naftakatastroofi teemadel, arutlusele tulevad ka seosed Eestiga.

Milline on ohuhinnang, miks Eestis pole õlifondi ja kuidas üldse on lood meie valmisolekuga, samuti mis on tegelikkuses keskkonnamõjude hindamine, milline peaks olema ja milline on reageerimisvalmidus ja võimekus, ettevalmistatus, ennetus.

Tule ja arutle kaasa!

ELF facebookis:

Ratturid kutsuvad Maa päeva tähistama ühissõiduga Tartus

Sel neljapäeval, 22. aprillil, tähistatakse juba neljakümnendat Maa päeva. USAst alguse saanud ja keskkonna väärtustamist rõhutavat päeva tähistatakse ka Tartus. Eesti Roheline Liikumine ja ühendus Jalgrattalinn Tartu kutsuvad sind osa võtma suurest rattasõidust Eesti Rahva Muuseumisse.

Avame koos rattahooaja, külastame muuseumi ning tuletame ühissõiduga autojuhtidele meelde, et rattureid on linnas jälle rohkem. Tule ja teeme meeldejääva sõidu üheskoos!

Aeg: 22. aprillil algusega 17:30 (koguneme veidi varem)
Sõidu alguspunkt: Raekoja plats

Kundas toimub Hiiemäe päev

Pühapäeval 11. oktoobril oodatakse hiiesõpru lähemalt ja kaugemalt Kunda Hiiemäe päevale, kus toimub palvus, tutvutakse hiiega, istutatakse tõrusid, kuulatakse loenguid, avatakse looduslike pühapaikade fotonäitus ja esitatakse rahvamuusikat.

Hiiemäe päeva korraldavad Kunda Linnavalitsus, Tartu Ülikool, Muinsuskaitseamet ja Maavalla koda. Sündmusega soovivad korraldajad kaasa aidata sajandite jooksul räsida saanud pühapaiga loodusliku ilme taastumisele, vaimse pärandi tugevnemisele ja elukeskkonna paranemisele.

Von Krahliga pilguheit tulevikku

Von Krahli akadeemia kõneleb meile muutuvast maailmast. ETV vaatajad saavad ka osa.

Loengute salvestusi saad vaadata ...
http://vimeo.com/krahl

Ökofestival «Rohelisem elu»

Ökofestival
SA Põlvamaa Arenduskeskus, Põlvamaa Keskkonnateenistus ja Põlva Maavalitsus korraldavad Põlvamaal 19.-23. augustil Ökofestivali “Rohelisem elu 2008”. Kavas on palju erinevaid seminare, loenguid, kursuseid ja ökotoodete laat. Ajakava ja täpsem info: http://www.polvamaa.ee/index.php?page=2317&

Vabandame

Ponnistasime, mis oskasime, aga juunikuise numbriga on Kortslehel raha lõplikult otsa saanud. Praeguse seisuga on lehetegemise kulud 13 krooni eksemplari kohta, üks number umbes 3500 krooni — kui me ise tasuta küljendame ja keelendame. Enamikule numbreist oleme suuremal või vähemal määral peale maksnud, aga ega see niimoodi lõputult kesta saa. Oleme omadega sealmaal, kus järgmist numbrit välja anda tuleb kallim kui tellijatele raha tagasi maksta. Oodake peatset pangaülekannet. Tõsisem mure on, et ka entusiasm kipub kaduma. Kaua sa, hing, ikka jaksad.

Ökokogukondade kokkutulek Esna mõisas

14.-15. juunil toimub Esna mõisas Järvamaal suur ökokogukondade kokkutulek. Kavas on ettekanded, avatud ruumi arutelud, praktilised töötoad ja lihtsalt mõnus olemine.
Päevakava ja täpsem info alloleval lingil:
http://www.bioneer.ee/static/files/099/okokogukonnad_kokkutulek2.pdf

Rohelised laulavad neljapäeval RMK reformi maha

Neljapäeval, 29. mail 2008 kell 15-17 toimub Tallinnas Tammsaare pargis roheliste meeleavaldus ja ühislaulmine RMK metsareformi vastu.
Esitatakse regivärsse metsateemal. Teretulnud on koorid ja rahvatantsurühmad, kellele mets hingelähedane.
Kaasa laulavad ansambel Oort, Mikk Sarv ja Jaak Tuuksam.
Info: Mikk Sarv 55577795, mikk@ilm.ee

Syndicate content