Erakonnaelu

warning: Creating default object from empty value in /www/apache/domains/www.softf1.com/htdocs/tree1/kortsleht/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1387.

EER koduleht mängust väljas

Märkasime, et lisaks Rohelise Värava lõpetamisele on nüüdseks levist maha võetud Erakond Eestimaa Roheliste koduleht aadressil www.erakond.ee
Tähistab see rohelise poliitilise tegevuse katkemist? Ometi ütlevad arvamusuuringud, et rohelist erakonda toetab jätkuvalt 4% valijatest.
Ilmselt oleks seega võimalik puhtalt lehelt uuesti alustada. Leidub kellelgi selleks piisavalt sädet ja majanduslikke kontakte?

Mida arvad Sina viimastest arengutest erakonnas?

Kortsleht küsib: mida arvad Sina viimastest sündmustest rohelises erakonnas? Kas tuled ülgkogule? Vasta meie küsitlusele. Saada selle küsitluse link — http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dHZaZDlYOURFQ1VvaDN0SjVI... — ka teistele oma tuttavatele erakonna liikmetele, et nemadki saaksid vastata.

Rohelise erakonna üldkogu 28.–29. mail Tallinna Tehnikaülikoolis

Erakond Eestimaa Rohelised juhatus kutsub kokku üldkoosoleku 28. ja 29. mail 2010 Tallinnas Tallinna Tehnikaülikooli hoonetekompleksis Mustamäel. Registreerimine ja mandaatide väljastamine algab 28. mail kell 14.00, koosoleku algus kell 15.00.

Koosoleku algus 29. mail samas kohas kell 9.30

PÄEVAKORD:

1. Päevakorra, kodukorra ja valimisjuhendi kinnitamine, koosoleku tööorganite moodustamine.
2. Erakonna valimisplatvormi ja tegevuse arutelu Riigikogu valimisteks
3. Põhikirja muudatuste tutvustamine, arutelu
4. 2009. aasta majandusaasta aruande kinnitamine

Rohelised peavad jätkama ilma Strandbergita

Rohelised saavad erakonnana tegutseda ilma Marek Strandbergi ja teiste liikmeteta, kes rikuvad demokraatia põhimõtteid, leidsid Erakonna Eestimaa Rohelised sügisesel üldkogul valitud juhatuse liikmed Viljandis möödunud nädalavahetusel.

Viljandis kogunenud juhatuse liikmed tõdesid, et ei saa leppida demokraatlikul teel valitud juhatuse ja kogude kukutamisega ning kavatsevad lasta Strandbergi erakonda sobivuse küsimuse üle otsustada erakonna liikmetel.

Peeter Jalaka kiri erakonnakaaslastele

EER esimene eestkõneleja Peeter Jalakas selgitab erakonnas toimunut.

Kortsleht võtab taas sõna!

Kortslehe toimetus leiab, et me ei saa jääda neutraalseks rohelises erakonnas toimuva suhtes. Seetõttu avaldame erakonna esimese eestkõneleja Peeter Jalaka kirja, mis võtab tekkinud olukorra kokku.
Avaldame ka edaspidi toimetuse valikul roheliste teadaandeid.

Erakond kui kogukond

Erakond Eestimaa Roheliste kogukonna eestkõneleja Mikk Sarv kirjutab arenguvõimalustest 21. novembri Rapla üldkogu eel.

Maris Aleksašin: Noored ja Rohelised

Loodetavasti ei ole kellelegi uudis, et 19. märtsil 2007. aastal asutati erakonna Eestimaa Rohelised noortekogu. Nii mõnelgi võib tekkida küsimus, kas noortekogu loodi ainult selle pärast, et kõigil teistel suurematel erakondadel on oma noortekogu, või on Noortel Rohelistel ka mingi sügavam mõte.

Toetame elurikkust

Rohelise olemise lähtekohaks on elurikkus meie ümber, selle alalhoidmine ja suurendamine. See on meie põhimõtteliseks platvormiks igasugustel valimistel. Lühike vastus küsimusele, miks te olete rohelised ja mille eest te seisate on: elurikkuse eest.

Syndicate content