Uudised

warning: Creating default object from empty value in /www/apache/domains/www.softf1.com/htdocs/tree1/kortsleht/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1387.

Õpetajaid oodatakse mahetoidu infopäevale Tartusse

Tarbijate Kaitse Ühendus UGANDI korraldab 25. oktoobril Tartus kooliõpetajatele infopäeva „Toidutootmine, tervis ja keskkond. Mahepõllumajandus.“, mis pakub õpetajatele võimaluse täiendada oma teadmisi toidutootmisest ja mahetoidust.

Tarand valis rohelised!

Täna jõudis ka Kortslehe rahvani ametlik kinnitus, et Eestis juunikuistel valimistel üle 100000 hääle saanud Indrek Tarand asub europarlamendis iseseisva saadikuna tööle Roheliste ja Euroopa Vaba Alliansi
ühisfraktsioonis. Ühtlasi teatas Tarand, et maailmavaatelt talle rohelised sobivad.

Roheline lauluväljak

Tallinna Lauluväljak avaldas eile pressiteate, mille kohaselt asuvad nad koostöös Pakendiringlusega jäätmeid taaskasutama.
Pressiteade tsiteerib turundus-arendusjuht Margot Holtsi: "Meil on väga hea meel anda oma panus rohelise liikumise edendamiseks. Lauluväljakul toimuvate suurürituste ajal jääb paratamatult külastajate poolt maha kümnete tonnide kaupa kergesti ümbertöödeldavaid pakendeid – kuritegu oleks kogu see hulk külma närviga otse prügimäele saata”.

Euroopa taastuvenergia eesmärkidest

Guardianis ilmus huvipakkuv skeem taastuvenergia osakaalust Euroopa Liidu riikides ning sellest, kuhu on värskete plaanide järgi vajalik aastaks 2020 jõuda.
Renewable energy in EU [pdf]

Syndicate content