Teeme ära

warning: Creating default object from empty value in /www/apache/domains/www.softf1.com/htdocs/tree1/kortsleht/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1387.

Kampaania "Teeme Ära"

Kampaaniast Teeme Ära 2008 eesmärgiks on saada Eestimaa metsad ja muud paigad prügist puhtaks. Oodatud on kõigi kaasmaalaste abi. Kampaania kestel otsitakse maakondades üles ebaseaduslikud prügilad, et kogu neis leiduv praht õigesse kohta toimetada.

Tegime Ära 2008!

Nii pikk, nii pikk on rändajal... lohistada prügikotti transpordiplatsile, kuhu pääseb ligi veok, mis selle edasi lipupunkti viib.

Selleks pruugiti kõikvõimalikke transpordivahendeid. Esindatud olid eraautod järelkärudega, suured Tele2 dziibid ja isegi ATVd, millele järelkärud olid sappa sätitud!

Teeme Ära 2008 piltides - kes ja mida tegi?

Mai alguses toimus üleeestiline koristusaktsioon, mille eesmärgiks oli metsaalused korda teha. Aitäh tegijatele!

Rein Einasto: Lagunenud kasutud tehiskivihooned säästlikult ja keskkonnasõbralikult kohapeal killustikuks!

Tallinna Tehnikakõrgkooli geoloogia ja keskkonnaõpetuse professor Rein Einasto esitab üleskutse korraldada TEEME ÄRA 2009 teemal: "Eesti kultuurmaastikud tehiskivivaremetest puhtaks!"
Üleskutse sisuks on muuta keskkonnasõbralikult killustikuks hooldamata kasutu kinnisvara: mahajäetud kolhoosi- ja sõjaväeehitised – karjalaudad, kasarmud ja lagunevad tootmishooned, samuti maaparanduse käigus põldudelt kokkulükatud kivikuhilad.

Teeme Ära 2008: ootame tegijate muljeid!

Teeme ära 2008 on nüüd läbi. Kortsleht ootab tegijate muljeid, meenutusi ja arvamusi sõnas ja pildis aadressil kortsleht@kortsleht.ee. Mõned pääsevad juba maikuu paberlehte, suurema jao avaldame aga siin, Kortslehe veebis.

Aitäh kõigile!

Sel kevadel saab Eesti puhtaks

prygi

Teeme Ära 2008 3. mail on kohe ukse taga. Eestimaa prügist vabastamise projekti meediatoimkonna liige Meelis Trepp oli nõus Kortslehele hetkeolukorda kirjeldama.

Kuidas sai projekt alguse?
MT: See oli 2007. aasta sügisel kui Toomas Trapido ja Rainer Nõlvak koos prügiprobleemi lahates leidsid, et midagi on tarvis ära teha. Väärikas aade leiab kiiresti järgijaid – projekti idee ja mastaapsus olid argumendid, miks koheselt liitusid algatustoimkonnaga Skype‘i peaarhitekt Ahti Heinla ja paljud teised oma ala tõelised professionaalid.

Teeme kevadel Eestimaa puhtaks!

Kampaania “Teeme ära” meeskond loodab tuleva aasta 3. mail terve Eesti loodusesse visatud prahist puhtaks saada. Kortslehe küsimustele vastas meeskonna liige Toomas Trapido.

Syndicate content