Keskkond

warning: Creating default object from empty value in /www/apache/domains/www.softf1.com/htdocs/tree1/kortsleht/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1387.

Muljeid keskkonnajuhtide kokkusaamisest

26. augustil peeti Tallinnas Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsatsiooni (www.ekja.ee) 5. juubelikonverentsi, mille esinejate hulgas oli nii Eesti ettevõtete ja organisatsioonide esindajaid kui spetsialiste välisriikidest. Räägiti sellest, kuidas keskkonnajuhtimine Eestis seni arenenud on ning millised on keskkonnajuhtimise parimad praktilised kogemused Eestis ja Be-Smarter võrgustikus Euroopa riikides.

Roheline vaimsus aitab ellu jääda

Tallinna Tehnikakõrgkooli professor Rein Einasto kutsub inimesi üles vaimseks roheliseks revolutsiooniks ning peab ainuõigeks majandusmudeliks ökosotsiaalset turumajandust.

Rein Einasto: Lagunenud kasutud tehiskivihooned säästlikult ja keskkonnasõbralikult kohapeal killustikuks!

Tallinna Tehnikakõrgkooli geoloogia ja keskkonnaõpetuse professor Rein Einasto esitab üleskutse korraldada TEEME ÄRA 2009 teemal: "Eesti kultuurmaastikud tehiskivivaremetest puhtaks!"
Üleskutse sisuks on muuta keskkonnasõbralikult killustikuks hooldamata kasutu kinnisvara: mahajäetud kolhoosi- ja sõjaväeehitised – karjalaudad, kasarmud ja lagunevad tootmishooned, samuti maaparanduse käigus põldudelt kokkulükatud kivikuhilad.

Pärnus toimunud Uputuskonverentsist

Pärnus toimunud Uputuskonverentsist kirjutab Kortslehele Andres Siplane.

Syndicate content