Kortslehe uudised

warning: Creating default object from empty value in /www/apache/domains/www.softf1.com/htdocs/tree1/kortsleht/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1387.

Lihal, leival, juustul Uma Mekk juures

Ave Tamra Võrumaalt teatab Kortslehele, et MTÜ Võrumaa Partnerluskogu korraldab UMA MEKK projekti raames põnevaid praktilisi koolituspäevi. Teemaks liha suitsutamine, leiva- ja saiategu ning juustu valmistamine. Kõik koolitused juunis Võrumaal. Kuulutus lisatud.

Ekraanivaba nädal

Tänasest (21.aprill 2008) pühapäevani toimub ülemaailmne kampaania, mis kutsub üles loobuma nädala jooksul kõikvõimalikest elektroonilistest pildimasinatest. Seekordse kampaania hüüdlauseks on „Põgene fantaasia eest!” Telerivaba nädala ideega tuldi avalikkuse ette juba rohkem kui kakskümmend aastat tagasi, algatajate seas oli ka väliseestlane Kalle Lasn. Eestis on kampaania veduriks Kapitalismiohvrite Eest Seismise Ühing. http://www.kapitalism.ee/index.html
Kortsleht soovitab: pange oma masinad kinni ja minge kuulake hüüpi Matsalu Rahvuspargis. http://bio.edu.ee/loomad/Linnud/BOTSTE2.htm

Kortslehele tehtud annetustest

Armas lehelugeja!
Aitäh Sulle – Sinu annetused aitavad Kortslehel ilmuda! Meie plaan on endiselt saata kõigile neile rohelise erakonna liikmetele, kes pole enda meiliaadressi teada andnud, leht paberil koju. Erakonna listide tellijatele läkitame teate lehe ilmumisest listi ja ülejäänud meiliomanikele e-kirjaga. Loodetavasti aitate meil seda ka edaspidi teha. Teie annetusi kasutamegi just meiliaadressita liikmeteni jõudmiseks – lehe paljundamiseks ja postikuludeks. Ligikaudu on ühe 12-leheküljelise lehe paljundus- ja postikulud 3000 krooni.

Kortslehele tehtud annetustest

Armas lehelugeja!

Aitäh Sulle – sinu annetused aitavad Kortslehel ilmuda! Meie plaan on endiselt saata kõigile neile erakonna liikmetele, kes meiliaadressi pole teada andnud, leht paberil koju. Listide tellijatele listi ja ülejäänud meiliomanikele teade lehe ilmumisest meilina. Loodetavasti aitate meil seda ka edaspidi teha! Teie annetusi kasutamegi just meiliaadressita liikmeteni jõudmiseks – lehe paljundamiseks ja postikuludeks. Ligikaudu on ühe 12-leheküljelise lehe paljundus- ja postikulud 3000 krooni.

Kortslehele tehtud annetustest

Aitäh Sulle, sinu annetused aitavad Kortslehel ilmuda! Meil on endiselt plaanis saata kõigile neile erakonna liikmetele, kes meiliaadressi pole teada andnud, leht paberil koju, listide tellijatele listi ja ülejäänud meiliomanikele teade lehe ilmumisest meilina. Loodetavasti aitate meil seda ka edaspidi teha! Teie annetusi kasutamegi just meiliaadressita liikmeteni jõudmiseks - lehe paljundamiseks ja postikuludeks.

Syndicate content