Analüüs

warning: Creating default object from empty value in /www/apache/domains/www.softf1.com/htdocs/tree1/kortsleht/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1387.

Tähelepanekuid Eesti sotsiaalteaduste aastakonverentsilt

Eelmise aasta novembris toimunud Eesti sotsiaalteaduste aastakonverentsil tõstatas Ivar Raig küsimuse Eesti majanduspoliitika olemusest ning viitas asjaolule, et teiste riikide põhiseaduses on riigi majanduspoliitika sõnastatud, Eestis aga mitte.

Tarbides on võimalik loodust ja iseennast säästa

Eesti Rohelise Liikumise Loodussõbraliku toote kampaania juht Enda Pärisma kirjutab, kuidas ökotooteid poeriiulitel ära tunda.

Mis saab edasi kogutud jäätmetest?

Peeter Eek, keskkonnaministeeriumi jäätmeasjatundja, nõustus kirjeldama Kortslehele, mis saab edasi meie majapidamises suure hoole ja vaevaga kokku kogutud jäätmetest.

Volitamine Eesti erakondades seaduste ja erakondade põhikirjade alusel

Erakonna asutajad taotlesid erakonna liikmete aktiivset osalust erakonna tegevuses. Sellest ka põhikirja punkt, mis nõuab 10 protsendi erakonna liikmete osalemist üldkoosolekul. Erakonna teine üldkoosolek korraldati Leisis ning eelnev registreerimine näitas, et kvoorumi kokkusaamine on raske. Seoses sellega koguti erakonnakaaslastelt volitusi, et koosolek ikka toimuda saaks. Paljudes erakonnakaaslastes tekitas rahulolematust asjaolu, et mõnel erakonna liikmel oli üle kümne volituse ja nad kasutasid neid ka enda poolt hääletamisel.

Syndicate content