Heade tegude erakond

warning: Creating default object from empty value in /www/apache/domains/www.softf1.com/htdocs/tree1/kortsleht/modules/spam/spam.module on line 548.

Kortslehe juhtkiri vaatleb erakonna sisehinnangut.

Aeg-ajalt on inimesel ikka peeglit vaja. Enne kodust väljumist tuleb ju kindlaks teha, ega suunurgad pole hambapastaga koos või kass kampsunisse auku kraapinud.

Ses mõttes on Kortslehe selle numbri 9. küljel avaldatud Mikk Sarve küsitluse alusel koostatud sisehinnang rohelise erakonna jaoks sama tähtis kui eelnevatel külgedel ilmuvad Tallinna avatud ruumi kokkuvõtted.

Me tahame teada, mida me mõtleme. Ent me tahame ka teada, mida me oma mõtetega peale hakkame. Liigagi tihti on senised mõttetalgud lõppenud laialiminekuga, millele midagi enamat ei järgne. Heade mõtete erakonnas jäävad mõtted mõteteks. Sellest samm edasi on heade tegude erakond. Kuidas selleni jõuda? Sisehinnangust on näha, et erakonna liikmete arvates võiks asjaajamine olla märksa parem ja neid tuleks tegemistesse enam kaasata. Tore. Kes kaasab? Palgaline kaasaja?

Kõik hea siin ilmas tuleb ikka ise ära teha. Sulle ei meeldi, et roheliste nime all kirjutavad lehtedesse ikka needsamad näod? Võta pliiats pihku ja kirjuta. Tahad, et eelarve oleks parem? Ole hea, loe ta läbi ja hääleta. Sinu kodukandis pole rohelisi üritusi? Otsi koht, lepi sõpradega kokku ja tee. Kui tunned, et ei oska, küsi inimestelt nõu. Nad on tegelikult päris abivalmid.

Iga organisatsioon on oma liikmete nägu. Kui mõnes parteis kummardatakse juhti – tähendab, leidub kummardajaid. Kui mõni erakond tundub passiivne, on sel passiivsed liikmed.

Aga meie ju ei ole sellised, eks? Mina ja sina?

Postita uus kommentaar

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.