Peeter Jalakas: kuidas majapidamine elektriliselt iseseisvaks teha

warning: Creating default object from empty value in /www/apache/domains/www.softf1.com/htdocs/tree1/kortsleht/modules/spam/spam.module on line 548.

Von Krahli teatri ja Kultuurikatla juht Peeter Jalakas räägib sellest, kuidas ta oma majapidamise elektriliselt iseseisvaks muutis, esmaspäeva, 17. mai hommikupoolikul Tallinnas KUMU auditooriumis energiafoorumil.

17. mail 2010 kell 9.00-12.30 toimub KUMU auditooriumis sel aastal juba neljandat korda Energiafoorum 2010.

Eesti Energia kutsub arvamusliidreid mõtisklema ja arutlema selle üle, milline on meist jääv jälg ja kuidas innovatsiooni kaudu oma keskkonnamõjusid vähendada. Igaüks meist mõjutab oma igapäevase tegevusega Eesti keskkonda, alates äratuskella helinast kuni tulede kustutamiseni õhtul. Hommikukohvi keetmine ja toasoojus nõuavad energiat, mille tootmine jätab loodusesse maha jälje.

Ekspertide ja meile eeskujudeks sobida võivate väliskülaliste abiga arutletakse selle üle, kas rohelisema tuleviku nimel tuleks meil ohvriks tuua varustuskindlus või hommikukohv, Eesti energeetiline julgeolek või tuulikumürast segamata jalutuskäik rannikul - või pole ohvrid tänu leidlikele tehnoloogilistele lahendustele tulevikus enam paratamatus.

Energiafoorumi avab keskkonnaminister Jaanus Tamkivi, teiste seas kõnelevad Rootsi suursaadik Eestis Jan Palmstierna Rootsi riigi plaanist loobuda fossiilsetest kütustest, Soome suursaadik Eestis Jaakko Kalela keskkonnainnovatsioonist Läänemere regioonis ning von Krahli teatri ja Kultuurikatla juht Peeter Jalakas sellest, kuidas tema oma majapidamise elektriliselt iseseisvaks muutis.

Täpsem info ja ajakava siit.

Postita uus kommentaar

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.