Tegime Ära 2008!

warning: Creating default object from empty value in /www/apache/domains/www.softf1.com/htdocs/tree1/kortsleht/modules/spam/spam.module on line 548.

Nii pikk, nii pikk on rändajal... lohistada prügikotti transpordiplatsile, kuhu pääseb ligi veok, mis selle edasi lipupunkti viib.

Selleks pruugiti kõikvõimalikke transpordivahendeid. Esindatud olid eraautod järelkärudega, suured Tele2 dziibid ja isegi ATVd, millele järelkärud olid sappa sätitud!

Inimesed, kes aktsioonis osalesid, ei kuulu kindlasti lagastajate hulka. Meiega kaasas olnud lapsed andsid vapralt endast parima, tassisid ja sorteerisid 4 tundi.Arutasime, et prügikoristust võiks korraldada ka koolides.

Piret Kram

Tänu ametlikele talgutele sai kevadkoristus hulga suurema tähenduse. Lisaks 50 000 registreeritud koristajale tegutsesid veel tuhanded sellega, et oma aiast-keldristkuurist praht ära saada. Hommikul kotte peale visates veetsime paari elamuteläheduse prügilate juures aega. Poole tunni jooksul tuli meil suhelda nelja inimesega, kes kasutasid võimalust oma prügi tasuta ära tuua. Kes väitis, et oli maantekraavist pagasniku täie tõrvapappi leidnud, ja kes lihtsalt arvas, et hea viis oma saastast lahti saamiseks. Vot ei tea, kas nad Trapidot nägupidi tundsid, aga endal oleks küll kõhe tunne, kui riigikogu liige sind sellisel teemal noomima tuleb.

Riho Raassild

See aktsioon läheb ajalooannaalidesse ilmselt Suure Prügisõja nime all. Vaenlane avastati luure käigus, kasutades moodsaimaid tehnikavahendeid. Siis toimus mobilisatsioon ja vastane piirati ümber. Pärast rünnakut kõigi mõeldavate vahenditega võeti paha vaenlane sõna otseses mõttes kotti.

Põlisvaenlast - Prügi - aeti kotti plaanitud ühe konteineri asemel kaks. Väljaõppe ja varustuse puudused lahendas kõrge moraal, keegi ei deserteerunud vaenlase tohutut hulka nähes. Võitlesid kõik - riigiametnikest õpilasteni, mehemürakatest põlvepikku poisikesteni. Loo moraal on järgmine - ei tohi tungida kutsumata külalisena võõrale maale, vaid iga prügikuhja koht on seaduslikul, kõigi reeglite kohasel prügimäel.

Anti Poolamets

Postita uus kommentaar

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.