Mida me tahame, et meist teataks?

warning: Creating default object from empty value in /www/apache/domains/www.softf1.com/htdocs/tree1/kortsleht/modules/spam/spam.module on line 548.

Meie kümnete tuhandete (ka potentsiaalsete), valijate peades on kümneid tuhandeid pildikesi, mida kõike peaks roheline erakond muutma. Kuna neil suurt kogemust meie tehtust pole, siis ei tohiks see meid üllatada. Muidugi on ka erakonna sees juba vähemalt 1500 eri versiooni, mida ette peaks võtma. Peame omakeskis ühise tuleviku läbi rääkima. Omavaheline suhtlus on noore organisatsiooni kujunemiseks hädavajalik.

Millisena meid eemalt nähakse? Põnev on erakonnavälise sõbraga vesteldes äkki aru saada, mis huvitavad ootused mõnelgi EERi suhtes on. Näiteks ootus, et rohelised (just erakonnana) peaksid olema need, kes organiseerivad ühte kutsekooli kasutatud patareide kogumiskasti. Ja teises vestluses selgub, et selle põhjal hinnatakse, kas erakond on seda väärt, et järgmistel valimistel tema poolt hääletada. Selgitused, et erakond on poliitiline ühendus, mis peaks edendama rohelist mõtteviisi pigem strateegilisel ja seadusandlikul tasemel, ei leia loodetud arusaamist. Kutsekool muidugi sai oodatud info ja kui nad on nõus konteineri tühjendamise eest maksma, saavad nad selle ka endale tellida.

Ent kui tihti satub roheliste valija meie kodulehele ning mida ta sealt leiab? Oluline on suurendada märksõnade hulka, millega ta meie kodulehele – täiesti juhuslikult – jõuda võiks. Nii suureneks tõenäosus, et internetis surfaja loeks ka meie erakonna olulisi tekste – programmi, ilmunud rohelisi artikleid. Kui meil õnnestuks erakonna lehele luua arvestatav roheliste linkide kogu, siis ehk tulevikus tuleb surfaja juba teadlikult selleteemalist infot EERi kodulehelt otsima. Muidugi on oluline, et samas oleks ka igaühele kergesti leitavat ja alati ajakohast informatsiooni erakonna kohta. Hea lugeja, hoiame kodulehel koos silma peal ja pakume välja uuendusi - mitu pead on ikka mitu pead!

Postita uus kommentaar

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.